پیام فرستادن
Shandong Jianggong Machinery Co., Ltd
About Us
Your Professional & Reliable Partner.
Shandong Jianggong Machinery Co., Ltd. در "جهان حمل و نقل اقتصادی" "Harmony Quad sides" شهر تاریخی و فرهنگی زادگاه کنفوسیوس و منسیوس - شاندونگ جینینگ واقع شده است.ماشین آلات Jiangongong تحقیق و توسعه، تولید و فروش در یکی از شرکت های صنعتی و تجاری، تولید اصلی است: محصولات ماشین آلات ساخت و ساز، تجهیزات بیل مکانیکی، تجهیزات جاده، تجهیزات حمل و نقل صنعتی، تجهیزات کشاورزی و سایر محصولات.این شرکت دارای یک تیم با کیفیت بالا است، می تواند به موقع خدمات پس از فروش عالی را به مشتریان ارائه دهد.کیفیت محصو...
Learn More

0

Year Established

0

Million+
Employees

0

Million+
Customers Served
چین Shandong Jianggong Machinery Co., Ltd 100% customized on demand
We have more than 20 different models of excavators to meet the needs of users in different regons.
چین Shandong Jianggong Machinery Co., Ltd Top international technical team
Our R&D team, rapid prototyping equipment and testing labrotary.
چین Shandong Jianggong Machinery Co., Ltd 85+ recognized countries
Our products are sold in 85+ countries worldwide and have received wide acclaim
چین Shandong Jianggong Machinery Co., Ltd 24 Hours at service
Our after-sale service staff will serve you 24 hours a day!

کیفیت دستگاه مینی بیل مکانیکی & مینی بیل هیدرولیک سازنده

Find Products That Better Meet Your Requirements.
Cases & News
The Latest Hot Spots.
دامنه کاربرد حفاری کوچک
با توجه به خصوصیت محدوده کاربردحفاری آلات، کاربران نهایی نباید قبل از استفاده از یک حفاری کوچک تحقیقات اولیه و آمادگی برای شرایط زیر انجام دهند:   1قبل از ورود به محل ساخت و ساز، باید شرایط و وظایف ساخت و ساز را به دقت درک کنید.شما باید به سختی از مقررات ایمنی مربوطه در محل ساخت و ساز پیروی کنیدشرایط و وظایف ساخت شامل: ارتفاع و عمق پر کردن و حفاری، وضعیت و محل کابل های آشکار، لوله های مختلف، شیب ها و ارتفاع سیم، مقبره ها،تونل ها و موانع مختلف. 2به دقت بررسی کنید که آیا تماس های سوئیچ مدار و عایق در حالت خوب هستند. 3. بررسی کنید که آیا سوخت، روغن روان کننده و مایع خنک کننده حفاری کافی است. اگر آنها کافی نیستند، آنها را در زمان اضافه کنید. هنگام اضافه کردن سوختسیگار کشیدن و یا نزدیک شدن به شعله های باز برای جلوگیری از ایجاد آتش کاملا ممنوع است.. 4لوله ها و دریچه های کار، سیلندر های کار، پمپ های روغن و غیره از سیستم هیدرولیک را برای نشت و حرکات غیرطبیعی بررسی کنید. 5- بررسی کنید که آیا سیم و کلیپ های ثابت کردن سیم محکم و محکم هستند. 6وقتی که حفاری در خاک سنگی یا خاک یخ زده کار می کند، باید ابتدا انفجار متوقف شود و سپس حفاری متوقف شود. 7- بازرسی، نگهداری، تنظیم و محکم کردن حفاری بر اساس موارد نگهداری روزمره معمول. 8اهرم کنترل کلاچ اصلی را در موقعیت "غیرفعال" قرار دهید و موتور را راه اندازی کنید (اگر با دست شروع کنید، مراقب باشید که دستگیره ممکن است به کسی ضربه بزند؛ اگر با یک طناب دستی شروع کنید،طناب کشنده را در دست خود بچرخانید). بررسی کنید که آیا هر ابزار، مکانیسم انتقال، دستگاه کار و مکانیسم ترمز طبیعی است. فقط پس از تأیید درست است که می توانید کار را شروع کنید. 9بعد از روشن کردن موتور، کارکنان به شدت از ایستادن در سطل، بر روی بازو، روی ریل ها و در کابین منع شده اند.  

2024

04/24

چگونه مینی حفاری با عملکرد خوب هزینه را بخریم
چگونه بخریمميني اکسوااتوربا عملکرد خوب هزینه   1برای صرفه جویی در زمان پر کردن آب و اطمینان از ساخت مداوم، حتماً یک مخزن آب با ظرفیت بزرگ را انتخاب کنید.   2بهترین کار این است که ماشین قدرت مختلفی را برای پاسخگویی به الزامات ساختمانی مختلف فراهم کند.   3. دکمه های عملیاتی ماشین ساده و آسان برای کار هستند و اپراتور می تواند ماشین را پس از درک ساده با مهارت کار کند.   4شکل کلی زیباست و کابین مد است. یک محصول با ظاهر زیبا لزوماً کیفیت خوبی ندارد.اما یک محصول با ظاهر خشن ممکن است از کیفیت خوب نباشد.   5. روش شروع حفاری کوچک نیز بسیار مهم است. هنگامی که ما انتخاب می کنیم، بهتر است شروع الکتریکی را انتخاب کنیم. بهتر است اگر این کار نیز دارای عملکرد شروع دستی باشد،در صورت اضطراری.   6. آخرین برند خوب نیز بسیار مهم است. ما می توانیم از دهان به دهان آنلاین بررسی کنیم و مقایسه های بیشتری انجام دهیم تا ببینیم کدام یک بهترین نسبت قیمت / عملکرد را دارد و کدام یک را انتخاب کنیم.   هنگام خرید یک حفاری کوچک، فقط به نکات فوق توجه کنید. امیدوارم برای همه مفید باشد.  

2024

03/22